Společnost CYBONET, dříve PineApp, je původně založena jako firma zabývající se zabezpečením emailové komunikace. Od roku 2002 umožňují produkty internetové bezpečnosti a síťové kontroly od společnosti CYBONET malým i velkým organizacím a telekomunikačním firmám účinně chránit jejich kritickou síťovou infrastrukturu.

3.288.688+

denně chráněných emailových schránek

39.479+

denně chráněných domén

13.503.079+

denně chráněných emailů

61

zemí pokryto

Odoo image and text block

PineApp Mail Secure™

Pineapp Mail Secure je řešení mailové gateway, která chrání jak příchozí, tak i odchozí emailovou komunikaci. Řešení je dodávané buď jako cloudová služba, instalované jako virtuální appliance, instalované na lokální HW a/nebo nasazená v módu clusterového pole.

  • Vícevrstvá ochrana proti malware

  • Vícevsrtvý antispam modul

  • Pokročilá správa

  • Integrovaný Load Balancing

  • Sandboxing Modul

Odoo image and text block

CyBoWall™

CyBoWall je neintrusivní, bezagentové řešení které poskytuje kompletní a neustálý monitoring síťe přes všechny protokoly až po koncové body využitím deep packet inspekce, proaktivních síťových pastí a technologie obsáhlého síťového skeneru pro analýzu souvisejícího síťového přenosu - včetně SIEM systému. Na základě sesbíraných dat Cybowall pomáhá administrátorům vynucovat detailní granulární politiky. Dokáží monitorovat koncové body a proaktivně reagovat a zakročit proti škodlivým aktivitám v síti.

Odoo image and text block

Outbound Spam Guard

CYBONET OSG řešení, které skenuje a blokuje 99% veškeré nechtěné nebo závadného odchozí emailové komunikace. OSG funguje jako transparentní proxy, která informuje poskytovatele služeb v reálném čase a s detailní úrovní statistik, které IP adresy nebo hostitelé v jejich síti jsou kontrolovány botnet sítěmi. OSG je ideální řešení pro neutralizaci botnet aktivit uvnitř sítě poskytovatele služeb.

Máte otázky ohledně některého z řešení od společnosti Cybonet?